SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargonuzu 3 ayrı şekilde takip edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra, ANASAYFA’ nın en altında bulunan [ Kargo İşlemleri ] linkine tıkladıktan sonra siparişinizi takip edebilirsiniz. (Bu uygulama Anlaşmalı Kargo kullanıldığında geçerlidir)… İlgili alan tıklandığında karşınıza Anlaşmalı Kargo’ nun internet sitesi açılacaktır. Bu sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “SORGULA” alanına cep telefonunuza SMS ile gönderilen “Gönderi numarasını” girebilirsiniz. info@weddingdekor.com adresine bilgi almak için E-posta gönderebilirsiniz.

1. info@weddingdekor.com adresine E-posta göndererek bilgi isteyebilirsiniz.

2. ANASAYFA’ da bulunan [ Kargo İşlemleri] alanına tıklayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgi yanlızca anlaşmalı kargo kullanıldığında verilebilmektedir.

3. Anlaşmalı kargo kodunu giriş yaptıktan sonra ” Sorgula ” alanına gönderi kodunu girerek kargonuzun durumunu görüntüleyebilirsiniz.. 

Kapıda ödeme ile alışveriş olanağı bir süre için ödeme seçenekleri arasında yer almayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sitemizden kullanıcı adı ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra ANASAYFA’ da bulunan [ Hesabım > Siparişlerim ] adımına giriniz. Sipariş numaranız bulunduğu satırdaki ” Açıklama ” alanında belirtilen siparişinizin son durumunu veya [ Kargom İşlemleri ] butonunu tıklayarak da kargo takibini yapabilirsiniz. Ayrıca info@weddingdekor.com adresine E-posta göndererek yardım isteyebilirsiniz..

www.weddingdekor.com da siparişlerinizin ödemesini, Havale/EFT veya Banka Kredi Kartı ile yapabilirisiniz. Banka havalesi ve EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerde, Size gönderilen banka hesap numaralarından herhangi birine ödeme yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız ödemenin banka dekontunu info@weddingdekor.com a göndermeniz işlemleri hızlandıracaktır. Sipariş sepetiniz ödeme yapıldığı taktirde saklanacaktır. 3 gün sonunda ödeme alınmaması durumunda sipariş sepetiniz iptal edilecektir. Bu durumda ürünlerinizi yeniden seçmeniz gerekecektir. Ödeme işlemi sırasında açıklama kısmına sipariş numarasını ve ad soyadınızı yazmayı lütfen unutmayınız. Siparişleriniz, ödeme işleminiz tamamlandıktan işleme alınmaktadır. Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde İlave bir bilgilendirme ve işlem yapmanıza gerek yoktur. E-posta adresinize siparişinizin durumu ile ilgili onay bilgileri ulaşacaktır.

Alışveriş sepeti, satın almayı planladığınız ürünleri toplamak için kullanılır. Markette alışveriş yapıyormuş gibi istediğiniz ürünü istediğiniz adette sepetinize ekleyip çıkarabilirsiniz. Sepetinize istediğiniz kadar ürün koyabilirsiniz. Sepetinizi hemen satın almak zorunda da değilsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, daha sonra adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz.. Alışveriş sepetinizi istediğiniz taktirde üye girişi yaptıktan sonra saklayabilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, daha sonra adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz.. Ancak bir süre bekledikten sonra satınalma yapmak isterseniz, bazı ürünler için “Stoğu tükenmiştir” uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda stoğu tükenen ürünlerin satınalma işlemini gerçekleştirilemez..

Üye Girişi ekranında ” Şifremi unuttum” linkine tıklandığında ise, en son kullandığınız şifreniz, sistemde kayıtlı E-posta adresinize gönderilir. Hala sorun yaşıyorsanız, info@weddingdekor.com a mesaj gönderebilirsiniz.

İade işlemlerine ilişkin tüm detaylı bilgileri, ” ANASAYFA ” Alt Menülerde bulunan ” İade işlemleri ” adımında bulabilirsiniz. Önemli noktaları sizin için aşağıda tekrar özetledik. 1. Faturanın alt kısmında bulunan iade formunun doldurularak altının imzalanması gerekmektedir. (Bireysel müşteriler için geçerlidir. Kurumsal müşterilerimizin iade fatura kesmesi gerekmektedir.) 2. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi weddingdekor tarafından kabul edilmemektedir. 3. İade edilen ürün/ürünlerin anlaşmalı kargo firması aracılığıyla gönderilmesi halinde kargo bedeli weddingdekor tarafından karşılanır. Aksi durumda kargo bedeli size ait olacaktır. 4. İade edilen ürünlerin kargoda hasar görmemesi için, “weddingdekor.com” tarafından size gönderildiği şekli ile kargolanması önerilmektedir. 5. Sadece ürün bedeli iade edilebilmektedir. Hizmet bedellerinin (Hizmet Bedeli, Kargo Bedeli vb.) iadesi yapılamamaktadır.

İade talebinizde TR ile başlayan 24 rakamlı IBAN numarası ve IBAN numarasının yasal sahibinin isminin belirtilmesi gerekmektedir. Hatalı bildirimlerden dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Kargo adresimiz: İSTANBUL DAVET ORGANİZASYON Küçükbakkalköy Mahallesi Çandarlı Sokak No:11/A Ataşehir / İstanbul

Sipariş ettiğiniz ürünler için henüz fatura düzenlenmemiş ise bu durumda kargoya verilmemiş demektir. Böyle bir durumda sadece info@weddingdekor.com’ a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, ürünler size ulaştığında teslim almadan aynı kargo ile iade edebilirsiniz. Ürünlerinin alınıp Cayma hakkı süresi içinde (7 gün) iade edilmesi ve bu işlemin kötü niyetle tekrarlanması: Kargo ücretinin üye tarafından ödenmesi gereken durumlarda kargoyu teslim almamak ve weddingdekor’ u bilerek zarara uğratmak, . Ürüne kasten zarar vererek iade etmek istemek . Yüksek tutardaki bir kargo ücretini ve ürünü kabul etmek ve sonrasında kargo ücretini ödememek, Yukarıda bahsedilen işlemler ÜYE için kötü niyet olarak kabul edilecek ve bu ÜYE’ nin üyeliği süreli olarak dondurulacak veya bitirilebilecektir

1 TL ve üzeri alışverişlerinizde; alışveriş tutarınızı taksitlendirebilirsiniz. Kapıda ödeme ile alışveriş olanağı ödeme seçenekleri arasında yer almamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Faturaların düzenlenmesi aşamasında, firmalar için Vergi dairesi ve numarası, bireysel kullanıcılar için ise TC kimlik numarası kullanıldığından bu bilgilerin sistemimize girilmesi gerekmektedir. Girilen bilgilerin doğruluğundan sizin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak istiyoruz.

www.weddingdekor.com alışveriş sitesinde yapılan işlemlerinizde E-posta adresiniz referans olarak alınmaktadır. Bu nedenle E-posta adresiniz değişti ise yeni E-posta adresiniz ile bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye avantajlarından yararlanamazsınız. Alışverişinizi üye olmadan tamamladıktan sonra girdiğiniz bilgileri onaylayarak üyeliğe çevirebilirsiniz. Sipariş takibi kargo takibi gibi hizmetlerden daha kolay yararlanmanız için üye olmanızı tavsiye ediyoruz

Ekranınızın üst tarafında bulunan Hesabım ardından Üyelik Bilgilerim > “Şifre Değişimi” adımından Yeni Şifre kutucuğuna tıklamanız yeterli olacaktır. Önünüze gelecek ekran size Eski ve Yeni şifrenizi soracak ve şifreniz değişmiş olacaktır

Şimdilik hediye puanı biriktirme gibi bir uygulamamız bulunmamaktadır. Ancak zaman zaman uyguladığımız “Hediye Çeki” avantajları ile alışverişlerinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Ödeme yöntemi olarak Havale veya EFT seçilmiş olunan siparişlerde, size gönderilen banka hesap numaralarından herhangi birine mümkün olan en kısa sürede ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme alınmadıkça sepetinizdeki ürünler rezerve edilmez. Sepetinizdeki siparişiniz, ödeme alındığı an itibariyle ve stoklarımızın durumunda göre karşılanabilecektir. Siz havale/eft yapıncaya kadar sepetinizdeki sipariş etmiş olduğunuz ürünler stokta tükenebilir; bu durumda müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirecektir.

Kredi kartı ile alışverişlerinizde kart bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Kredi kartı bilgileri yanlızca bankanız ve sizin aranızda paylaşılmakta, sitemizde hiçbir şekilde bu bilgiler saklanmamaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak istememeniz durumunda ise Havale/eft ile ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Internet sitemizde yapacağınız alışverişleriniz güvenlidir. 256 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. Ayrıca sistemimizde zorunlu olarak, kredi kartınızın gerçekten de sizin tarafınızdan kullanıldığının bir kontrolü olarak 3D(Şifreli onaylama) standardı kullanılmaktadır. 3D Secure sistemi ile alış veriş esnasında belirlenen ve size bildirilen şifre sayesinde kredi kartınız bilginiz ve onayınız haricinde kullanıma mümkün olan en yüksek düzeyde koruma önlemi almış olacaksınız. 3D Secure sistemine kayıt işlemi ücretsizdir. Eğer kredi kartınızın bu özelliği yoksa lütfen bankanıza başvurunuz. Internette, alışverişinizin kredi kartı ile ödeme aşamasında banka tarafından size ( cep telefonunuza ) bir şifre gönderilecektir. Bu şifrenin sisteme girilmesi ile kredi kartı ödeme onayı verecektir. Kredi kartı bilgilerinin sisteme girilmesi sırasında bilgileriniz yalnızca siz ve bankanız arasında paylaşılacaktır. Bu bilgiler tarafımızdan kesinlikle saklanmamaktadır. Bu yöntemle kredi kartınızın yetkisiz kişiler tarafından kullanımı engellenmiş olacaktır. Kredi kartı bilgilerinizi ve şifrenizi girdiğinizde kimlik doğrulama işlemi bankanız tarafından yapılacak ve onaylanacaktır

PTT Kargonun Olduğun tüm ülkere ürü gönderimi yapılmaktadır. 

Teslimatlar, siz aksini talep etmedikçe anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizin kargoya teslimatı, (Pazar, resmi tatil ve bayram günleri hariç) ödemeyi (*) takip eden 1-3 iş günü içinde yapılmaktadır. Kargolarınızın size teslimi; Normal şartlar altında, İstanbul içi için takip eden gün, istanbul dışı için ise seçilen kargo firmasına ve adresin uzaklığına göre yaklaşık 2-3 gün içinde sizlere ulaştırılmaktadır. (*) Çalışma günleri Saat 10:00 dan sonra yapılan ödemelere ait siparişler, bir sonraki günün siparişi olarak işleme konulmaktadır.