“Weddingdekor ekibi olarak, yeni yüzümüz ve yeni hizmet anlayışımız ile yayındayız.”

Biz Kimiz

2012’de İstanbul Davet Organizasyon çatısı altında Türkiye’de e-ticaret alanında da sektörüne öncülük ederek online mağazacılıkta ilklerin arasında yer alan www.weddingdekor.com satışa açılmıştır.

Müşterilerimizin beğenisi ve desteğiyle gelişen firmamız Yurt dışındaki Düğün  tasarım trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “ Düğün Dekorasyon, Ev Dekorasyon, Çiçek Dekorasyon ve Parti Malzemeleri, Dekorasyon ürünleri Satış ve Kiralama hizmeti sunmaktadır. 2012 yılında weddindekor.com  mağazası ile de Türkiye’nin bu denli geniş kapsamda Organizasyon ve dekorasyon ürünü tek çatı altında buluşturarak hizmet veren ilk mağazası olmuştur. www.weddingdekor.com üyelerine hizmet sunan sanal bir alışveriş ortamıdır. İstanbul Davet Organizasyon, imzası ile 2000 yılından beri tasarladığımız binlerce davette olduğu gibi müşterilerimizin bütçelerine ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri kalite ve şıklıktan taviz vermeden sunuyoruz.

Tüm dekoratif ürünlerimiz ile size ve sizin için özel olduğunu düşündüğünüz kişilere  satın alabilmeniz için artık internetin diğer ucundayız. Siparişlerinizin tamamını, kendi stoğumuzdan hızlı, güvenli (*) ve uygun fiyatlı olarak size ulaştırıyoruz.

 
 

Keyifli alışverişler.

Firma Sahibi : Ali ORAL
Firma Ünvanı : İSTANBUL DAVET ORGANİZASYON  (Mersis No: 2478552005800010)

(*) Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin güvenliği için 256 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.